Arka Sıradakiler 128.bölüm izle ~ Dizi ~ Film ~ Bizden Sorulur
Dizi ~ Film ~ Bizden Sorulur: Arka Sıradakiler 128.bölüm izle

Dizi ~ Film ~ Bizden Sorulur

Ana SayfaAna Sayfa

Arka Sıradakiler 128.bölüm izle

10 Ekim 2010 Pazar

Fox Tv nin vazgeçilmez Lise dizisi Arka Sıradakiler 128.bölüm ile karşınıza geliyor. Her zamanki gibi sevenlerini ekran başına toplayacak olan Arka Sıradakilerde bakalım bu hafta neler olacak ;

Arka Sıradakiler 128.bölüm izle,Arka Sıradakiler 128.bölüm fragmanı,Arka Sıradakiler 128.bölüm özeti

Gamze ve Oktay sonunda karşı karşıya geliyorlar. sizce bu ikili mutluluğu yakalayacak mı? yoksa bu efsane aşk beklenmedik yerlere mi savrulacak? Bu sorular Arka Sıradakiler'in yeni bölümünde yanıt buluyor.
Diğer tarafta Sibel ve İbo'nun , ölümcül hastalığa karşı amansız mücadeleleri devam etmektedir. Sibel'in kurtulması için, ibo kendi böbreğini vermek ister. Böbrek nakli için, doku testi yapılır. Testin sonucu, Sibel ve İbo için bir kader anıdır.

Zehra , mahkemede büyük bir şok yaşar. Bu şokun etkisiyle perişan olan Zehra, gizemli sokaklarda, uyuşturucu aramaya başlar. Zehra, yenmeyi başardığı beyaz canavarın pençesine tekrar düşmek üzeridir. Ali Zehra?yı aramaya başlar. Ancak Zehra?yı gizli gizli takip eden biri daha vardır.

Saffet , ortaya çıkan, sözde kardeşi yüzünden parasız kalmıştır. Saffet ile Filiz karşı karşıya gelir. Olaylar umulmadık şekilde gelişir?
Kızılötesi Rıza için askerlik, zor olduğu kadar keyifli geçmektedir. Ancak ezeli düşmanı Tamer yüzünden başı sürekli belaya girmektedir. Aralarındaki bu kapışma, Rıza?yı çok ciddi suçlamaların eşiğine getirir.Labels:

0 yorum:

Yorum Gönder


Kurtlar Vadisi Gladio izle